Strona ewolucjamyslenia.pl, należąca do Polskiego Instytutu Badawczo-Edukacyjnego Ewolucja Myślenia, promuje edukację oraz rozpowszechniania wiedzę na temat badań z obszaru szeroko pojętego well-beingu (dobrostanu). 

Osoby tworzące tę stronę, ceniące sobie poznawanie prawdy, tworzą zróżnicowane treści z różnych dziedzin nauki, skupiając się na najistotniejszych dla człowieka zagadnieniach, których celem jest podniesienie jakości życia. Naszą misją jest poszerzanie horyzontów myślenia na temat sensu i celu ludzkiego istnienia, aby każdy mógł osiągnąć pełnię satysfakcji z każdego dnia.

Powyższe cele realizujemy poprzez propagowanie wiedzy naukowej, z poszanowaniem tradycyjnych wartości naszego kraju. W trosce o szacunek dla tradycji i wartości kulturowych wiedzę naukową wzbogacamy zagadnieniami płynącymi z Pisma Świętego, dzięki czemu nasz przekaz może dotrzeć do ludzi o różnych przekonaniach i światopoglądach, tworząc mosty porozumienia między różnymi spojrzeniami na świat.

Jeżeli chciałbyś nas wesprzeć, będziemy wdzięczni za każdą wpłatę na rachunek:

POLSKI INSTYTUT BADAWCZO-EDUKACYJNY EWOLUCJA MYŚLENIA
05 1600 1462 1713 9573 8000 0001

Zapraszamy do kontaktu    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług.