genialny-trik-bezplatnie-pomagaj

Robisz zakupy w internecie? Możesz przy okazji pomóc w rozwijaniu naszego Instytutu Badawczo-Edukacyjnego EwolucjaMyslenia.pl. Zainstaluj wtyczkę FaniMani w swojej przeglądarce i pozwól, żeby część kwoty z Twoich zakupów została przekazana na rzecz Ewolucji Myślenia. Dzięki serwisowi FaniMani.pl, średnio 2,5% wartości Twoich zakupów online trafia bezpośrednio do naszej organizacji, a wszystko to całkowicie bezpłatnie! To oznacza, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów – to sklepy dokonują darowizny w Twoim imieniu.

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.
Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

Jak to działa?

Zobacz wideo:
https://video.fanimani.pl/cache/85773/film-jak-dziala-fanimani-fullhd.mp4?104013

Lub zapoznaj się z poniższą, prostą instrukcją:


 1. Zarejestruj się w FaniMani.pl
  fanimani
  Jeśli zarejestrujesz się z tego linku i w ciągu roku zrobisz zakupy przez FaniMani.pl za min. 100 zł, otrzymamy dodatkowe 2×5 zł.
 2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie „Przypominajka FaniMani” do przeglądarki
  browser icons
  To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem!
  Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani, aby zainstalować Przypominajkę!
  Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!
 3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)
  appstoregoogle play

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!