Spike Psarris - Wielki Wybuch nigdy się nie wydarzył [LEKTOR PL]

Mówi się nam, że nasz Wszechświat powstał w wyniku Wielkiego Wybuchu, około 14 miliardów lat temu. Programy naukowe, podręczniki i inne media twierdzą, że istnieje na to wiele dowodów. Ale czy to prawda? W tej prezentacji zbadamy teorię Wielkiego Wybuchu. Przekonamy się, że nie tylko nie ma ona solidnych dowodów, ale przeczy również kilku ważnym prawom nauki. Ogólnie rzecz biorąc, przekonamy się, że Wielki Wybuch nie jest dobrym modelem naukowym.

Spike Psarris - Nasz Układ Słoneczny: Dowód Stworzenia [LEKTOR PL]

Ta prezentacja omawia wszystkie planety w naszym Układzie Słonecznym (oraz kilka ich księżyców), pokazując, jak każda z nich dyskredytuje teorie ewolucyjne. Zawiera około 100 zdjęć wykonanych z różnych sond kosmicznych i Kosmicznego Teleskopu Hubble'a.

Spike Psarris - Czego nie powiedziano ci o astronomii - część 2: Nasze stworzone gwiazdy i galaktyki

W tej prezentacji wyruszysz w podróż poza Układ Słoneczny i będziesz odkrywać cały Kosmos dzięki 130 zapierającym dech w piersiach zdjęciom, filmom i grafikom pochodzącym z NASA oraz z innych źródeł. Świeckie modele astronomiczne nie potrafią wyjaśnić pochodzenia ciał niebieskich. Z kolei biblijny opis stworzenia jest zgodny z tym, co widzimy.